Seriály a filmy

17. září 2019 19:00

Jana Mrákotová

Dojde mezi Mery a Tomáškem konečně ke sblížení?

Vztah mezi Mery Černou a Michalem Tomáškem není jednoduchý. Nejprve bylo vše zalité slunce, pak se to ale díky nedorozumění pokazilo a od té doby kolem sebe oba tak nějak polehoučku našlapují. Změní se vše konečně k lepšímu? Sledujte další díl Modrého kódu.

Další díl Modrého kódu bude hodně o lásce a dalších lidských citech. Přinášíme vám ukázku.

Michal ošetřuje osmdesátiletou paní, která trpí silnou cukrovkou a navíc si zlámala nohu. To jí ale neubírá na optimismu a životním elánu. Vyjde navíc najevo, že se měla v ten den vdávat. Ona ani její snoubenec ale nechtějí ztrácet čas a ke svatbě tak dojde přímo v nemocnici. Mery s Michalem jim jdou za svědky. Oba to velmi zasáhne a zdá se, že si konečně uvědomují, co jeden pro druhého znamenají. Podívejte se sami.

Láska kvete v každém věku

Sledujte další díl seriálu Modrý kód již ve středu 18. 9. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.