Seriály a filmy

4. ledna 2019 08:35

Jana Mrákotová

Doktor Brejcha z Modrého kódu rozhodně nemá vyhráno!

V loňském roce nastoupil na rubavský urgent nový lékař Adam Brejcha. Přišel v momentě, kdy se David Hofbauer potýkal se složitou životní situací, kterou nakonec vyřešil odchodem do Londýna. Adam s Davidem si ale rozhodně nebyli a nejsou cizí – pojí je společné vzpomínky. A některé ne úplně příjemné.

Adam je další vynikající chirurg v Rubavě. Ženské na něj letí a on toho bohatě využívá. Pro Adama je typická emoční zploštělost, pochopitelná, protože kdyby si připustil emoce, musel by se ze své situace v minulosti zhroutit. Arogance a sebevědomí jenom maskují jeho trauma. Trpí narušenou psychikou, pronásledují ho výčitky svědomí z minulosti. Usíná při rozsvíceném světle, budí ho noční můry. Bohužel občas jeho stavy zasahují do práce a on tak připravuje svým kolegům horké chvilky.

Připomeňte si, jak o Adamovi mluví jeho představitel Tomáš Měcháček.

Od ledna se Adam opět vrací na obrazovky společně s Modrým kódem. Ani v další sérii nebude mít nad svými nočními můrami a démony zdaleka vyhráno. Držet ho bude nadále Rasputin. Vztahy s Mery ale zůstávají i nadále komplikované.

Sledujte Modrý kód opět od pondělka 14. 1. ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.