Seriály a filmy

20. ledna 2019 14:15

Jana Mrákotová

Doktora Hlinku z Modrého kódu problémy stále neopouštějí

Mladého doktora Prokopa Hlinku ze seriálu Modrý kód stále neopouštějí jeho problémy, které se týkají převážně neutěšené finanční situace. Stejně tak se potácí ve vztahu k sestřičce Petře.

Prokop Hlinka tak trochu neví, co chce. Chtěl by být špičkovým chirurgem na rubavském urgentu, zároveň ale prahne po tom, aby se dostal mezi rubavskou smetánku. A právě tahle jeho touha ho dohnala k hazardu, ze kterého mu ve finále zbyly jen dluhy. A ty se musí platit. Prokop se proto nechá zaměstnat na plastické chirurgii, ale bere to jen jako možnost přivýdělku. Rozhodně se tím na urgentu nechce chlubit. Proto zuří, když se tento jeho vedlejšák provalí. Podívejte se na jeho reakci.

Hleďte si každý svého…

Bohužel podezřívá sestřičku Petru, že to byla ona, kdo jeho tajemství prozradil. Byla to totiž právě Petra, se kterou o svém novém zaměstnavateli mluvil. Petra si ale tohle nařčení nenechá líbit. Naopak, tvrdě se proti němu ohradí. Můžete se sami přesvědčit v našem videu.

Nejsem žádná drbna

Nenechte si ujít další díl Modrého kódu v pondělí 21. 1. ve 20.15 na Primě.

Modrý kód sledujte také online na webových stránkách pořadu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.