Seriály a filmy

2. října 2019 21:45

Jana Mrákotová

Doktorka Ema Vlčková ze seriálu Modrý kód pacientem?

Lékaři sice umí pomoc kde komu kolem sebe, ale svůj zdravotní stav dost často podceňují. Jedním ze zářných příkladů je i primářka Ema Vlčová, která je sice bravurní lékař, ale své problémy často přehlíží.

Doktorka Ema Vlčková, kterou hraje Kristýna Frejová, už mnohokrát dokázala, jak skvělá je lékařka. Je nejen skvělý profesionál, ale také velmi empatická osobnost, pro kterou jsou její pacienti vším. Málokoho tedy vlastně asi překvapí, že své problémy podceňuje a na varovné příznaky moc nehledí. Komu ale její trable neuniknou, je vnímavý Rasputin. Vlčková pomoc ale odmítá. I když už i jí je jasné, že se s ní něco děje. Začíná tedy jednat na vlastní pěst. Podívejte se.

Co je s doktorkou Vlčkovou?

Tomášek si s Mery vyjasňují, v čem je podstata jejich konfliktu ohledně Tomáškovy dcery, Mery mu stále zazlívá, že se Markétě nevěnuje. Veronika je i nadále jediná, kdo je ochoten operovat s Mariánem. Což ale neznamená, že i ona s ním má výstup ohledně jeho sexistických názorů.

Další díl Modrého kódu sledujte v pondělí 7. 10. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.