Seriály a filmy

22. ledna 2019 10:15

Jana Mrákotová

Doktorka Růžičková z Modrého kódu chce vyhrát vždycky

Blíží se finále chirurgické soutěže, do kterého se dostali i lékaři z rubavského urgentu. Tým ve složení doktorka Růžičková a doktoři Bojan a Hlinka by se měli připravovat. Zoufale však nestíhají.

Kromě doktorské soutěže se v dalším díle Modrého kódu opět předvede ambiciózní sestra Libuška. Je čím dál jasnější, že svoji důvěřivou kolegyni Evu pouze využívá ve svůj prospěch. Podívejte se na upoutávku k dalšímu premiérovému dílu seriálu Modrý kód.

Finále soutěže lékařů se kvapem blíží. Rubavský urgent v něm má své horké želízko v ohni. Lékaře Matyho Bojana a Prokopa Hlinku doplňuje ambiciózní doktorka Saša Růžičková. A právě ona se nakonec ukazuje jako leader celé skupiny. Její touha vyhrát je nepřehlédnutelná. Zato Prokop se k soutěži staví poněkud liknavě, jak je vidět na videu.

Jdeš do toho s náma?

Saša poukazuje neustále na to, že zatímco ona a Maty nacvičují na speciálním simulátoru, Prokop na vše kašle a radši tráví svůj volný čas na plastice. Peníze totiž stále potřebuje. Zároveň mu ale není moc dobře ani z toho, že nemá natrénováno. Má pocit, že zklame. Nakonec se ale ukáže, že i on chce vyhrát a je pro úspěch ochotný i něco obětovat.

Jsem tady

Modrý kód sledujte také on-line.

Další epizodu Modrého kódu uvidíte již ve středu 23. 1. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.