Seriály a filmy

2. února 2019 10:00

Jana Mrákotová

Doktorka Růžičková z Modrého kódu má před atestací

Doktorka Saša Růžičková je ambiciózní mladá lékařka, která se celkem netají tím, že pro úspěch je schopná jít kolikrát i přes mrtvoly. Jedna věc jí ale stále ještě chybí – atestace.

Saša Růžičková, kterou famózně ztvárňuje Sandra Nováková, byla dlouho vnímaná jako takový „doktor Cvach“ v sukni. Právě onoho dnes již legendárního televizního lékaře svým přístupem k práci připomínala. Mnoho řečí a ambicí, ale realita byla výrazně jiná. V průběhu času se ale začalo ukazovat, že Saše sice chybí empatie a takt, ale vlohy pro medicínu má. Nyní ji čeká velký profesní milník – atestace. Připravuje ji na ni Rasputin. A Saša je značně nervózní. Podívejte se, jak ji rozhodí fakt, že musí den před svým velkým dnem zaskočit na rubavském urgentu.

Nemusím domu chodit vůbec

Opět se ale ukáže, že se s doktorkou Růžičkovou může jako s lékařkou počítat. Na urgent přivážejí oběť přepadení – vietnamského obchodníka. Saša se ho ujímá sice s neurvalostí sobě vlastní, ale jako lékařka ukáže, že je právě díky své ráznosti a rozhodnosti na urgentu na svém místě, jak je vidět i z naší ukázky.

Na věštění nemám čas

Modrý kód sledujte také online.

Další díl Modrého kódu v pondělí 4. 2. ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.