Seriály a filmy

18. července 2019 12:08

Jana Mrákotová

Doktorka Veronika Jánská z Modrého kódu má také svá tajemství!

Na urgent do Rubavy nastoupila nová posila v podobě mladé lékařky Veroniky Jánské. Právě Veronika výrazně zasáhne do života Matymu Bojanovi. Doktorku Jánskou hraje herečka Vanda Chaloupková.

MUDr. Veronika Jánská je chirurgyně-cévařka a je velmi schopná. Veronika je akční, sportovní typ. Ženská, co skáče s padákem a potápí se v moři. Je to prostě „Střelec“. Neztrácí čas váháním, rozhoduje se bleskově a většinou správně. Dokáže vtipně a trefně pojmenovat problém a hned ho řešit. Jak svoji postavu vidí její představitelka Vanda Chaloupková?

Vando, představte nám Veroniku, kterou začínáte hrát v Modrém kódu.

„Do Modrého kódu nastupuji jako doktorka Veronika Jánská a jsem cévařka, které je tak okolo třiceti let.“

Máte s Veronikou něco společného?

„Myslela jsem si, že ne, ale teď postupem času začínám zjišťovat, že něco málo možná jo.“

Tak povídejte, buďte konkrétnější.

„Vadí jí třeba například určité chování u mužů, nevěděla jsem, že jsem až tak emancipovaná. Přes Veroniku tak trochu zjišťuji něco o sobě. To tak bývá s každou nově příchozí rolí.“

Veronika je od začátku hodně v kontaktu s Matym, který ji také zasvěcoval do chodu celého oddělení. Připomeňte si jejich seznamování.

Starám se sama o sebe

Posléze se ale ukazuje, že svá tajemství má i Veronika, jen je umí pečlivě skrývat. Nechce, aby se o jejím soukromí mnoho vědělo. Jde ale vše opravdu tajit do nekonečna? Víc se dozvíte už po prázdninách v nových dílech Modrého kódu.

Modrý kód zatím sledujte v archívu na webových stránkách seriálu!

Sdílejte článek
Štítky seriál nemocnice Rubava

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.