Seriály a filmy

27. srpna 2019 19:00

Jana Mrákotová

EXKLUZIVNĚ: Další zvrat v životě Adama Brejchy z Modrého kódu!

Doktor Adam Brejcha měl pocit, že si svoji minulost vyřešil. Opak je ale pravdou. Na scénu vstupuje matka holčičky, za jejíž smrt se Adam cítí vinný. Adama zaskočí již samotný fakt, že se v Rubavě objevila. Čeká ho ale šok mnohem větší!

Minulost Adama Brejchy je opravdu pestrá, a to včetně pobytu ve vězení. Svůj pobyt v Rubavě vnímá jako svoji druhou šanci, jak žít normální život. Vinil se ze smrti malé holčičky. Právě boj o její život ho dostal za mříže a Adam se s její smrtí nemohl dlouho smířit. Dívenka se mu neustále zjevovala. Zdá se, že se s touto noční můrou vypořádal. Náhle se ale na urgentu objevuje matka této holčičky. Přiinášíme vám exkluzivní ukázky z těchto emotivních scén již nyní!

Hledám doktora Brejchu

Adama tato nečekaná návštěva, pro něj pomalu ze záhrobí, opravdu velmi zaskočí. Jeho reakce překvapí i vrchní Mery. Jindy suverénní Brejcha se vrací v myšlenkách do minulosti a je otázkou, zda je s ní opravdu srovnaný. Nenese si v sobě pocit viny stále? Jeho reakce tomu nasvědčuje...

Nic horšího jí neprovedu

A to ještě nemá tušení, co po něm nešťastná matka skutečně chce, a že realita je děsivá! Objeví se v životě Adama nový démon? Na Brejchu tak čeká další šok. Podívejte se exkluzivně, jaký je skutečný důvod této nečekané návštěvy, která Adamovi může dost zásadně ovlivnit další život.

Pomůžete mi?

Další díl Modrého kódu uvidíte už ve středu 28. 8. Ve 20.15!

Pokud chcete vidět tento díl hned, využijte iPrima Videopůjčovnu.

Sdílejte článek
Štítky seriál Tomáš Měcháček

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.