Seriály a filmy

10. června 2019 09:51

Jana Mrákotová

EXKLUZIVNĚ: Je sestra Šárka zlatokopka?

Vztah zdravotní sestřičky Šárky a otce vrchní sestry Mery Jardy Černého byl od začátku vnímaný okolím jako kontroverzní. Přece jen věkový rozdíl mezi oběma je příliš velký. Ale Jarda byl a je hodně zamilovaný. Šárka ze vztahu najednou ale couvá, a to mají před svatbou!

Jarda Černý by Šárce snesl modré z nebe. Dárky, večeře, luxusní dovolené – nic nebylo a není tomuto veselému seniorovi za těžko. Šárce se nejdříve jeho pozornost líbí, pak dojde ale ke zlomu a Šárka se s Járou rozešla. Navíc přijde do práce viditelně zmlácená. Celá situace samozřejmě není jedno Mery, která má o otce strach. Na Šárku udeří a my vám nyní ve videu přinášíme exkluzivně Šárčino přiznání! Jak to celé tedy mezi ní a Járou je?

EXKLUZIVNĚ: Nejsem žádná zlatokopka

Modrý kód sledujte také online!

Další díl Modrého kódu uvidíte již v pondělí 10. 6. ve 20.15.

Nechcete čekat? Využijte naši iPrima Videopůjčovnu a nový díl si pusťte třeba hned.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.