Seriály a filmy

20. května 2019 07:00

Jana Mrákotová

EXKLUZIVNĚ JIŽ NYNÍ: V seriálu Modrý kód bude střílet muzikálová hvězda!

Další díl seriálu Modrý kód bude začínat velmi dramaticky. Hned v úvodu dojde na střelbu v bance, a to za plného provozu. Jedním z aktérů konfliktu bude i hvězda mnoha muzikálů Tomáš Trapl.

V Rubavě dojde k loupežnému přepadení. Do banky vtrhne muž ozbrojený pistolí. Všem kolem vyhrožuje, že pokud mu pokladní nevydá hotovost, bude střílet. Scéna, která vypadá jako z akčního filmu. Lupiči se do cesty neohroženě postaví člen bankovní ochranky.

Exkluzivně vám přinášíme ukázku této dramatické scény. Podívejte se!

Zajímavostí je, že ozbrojeného zločince hraje Tomáš Trapl, kterého televizní diváci mohou znát z celé řady muzikálů v čele s dnes již legendárním Draculou. Tomáš Trapl není první muzikálovou hvězdou, která v minulosti v seriálu Modrý kód hrála. V minulých dílech diváci mohli vidět Jiřího Zonygu nebo například Bořka Slezáčka.

Modrý kód sledujte také online.

Další díl Modrého kódu již v pondělí 20. 5. ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.