Seriály a filmy

10. září 2019 19:00

Jana Mrákotová

EXKLUZIVNĚ: Reportér Primy Matěj Rychlý napaden!

V seriálu Modrý kód není nouze o dramatické situace. Na rubavském urgentu už zažili napadení narkomanem. Personál čelil i šílenci, který ho ohrožoval ručním granátem. Lékaři ošetřovali postřelené, pobodané. Nyní se na urgentu objeví zakrvácený reportér Primy Matěj Rychlý. Co se stalo?

Drama na rubavský urgentní příjem patří. Lékaři a zdravotníci už dokázali zachránit mnoho zraněných a i oni byli v nezáviděníhodných situacích. Své o tom ví určitě vrchní sestra Mery, kterou držel jako rukojmí narkoman, který se chtěl dostat k drogám. Horkou chvilku teď tvůrci připravili reportérovi primáckého zpravodajství Matějovi Rychlému.

Podívejte se exkluzivně už nyní na to, jak se Matěj se svojí rolí popasoval!

Matěj Rychlý herecké geny nezapře

V dalším díle seriálu Modrý kód uvidíte reportéra Matěje Rychlého, který si zahrál sám sebe. Scénář mu předepsal natočení reportáže o rasistech. Bohužel se připletl do konfliktu a nezůstalo jen u slovního napadení. Proto skončil na urgentním příjmu, kde se ho ujímá doktorka Růžičková. Matějův otec je herec Petr Rychlý. Maminka je herečka Pavla Vojáčková. Herecký talent má proto určitě po kom zdědit. Jeho bratra Ondru si navíc diváci Modrého kódu oblíbili jako Prokopa Hlinku. Matěje jsme se zeptali, jak si svoji seriálovou zkušenost užil. „Nejtěžší pro mě bylo reagovat na repliky ostatních herců. Na to nejsem jako reportér zpravodajství zvyklý. Ale natáčení vnímám jako jednoznačně pozitivní zážitek,“ vzpomíná na natáčení Matěj Rychlý.

Jak celá dramatická situace dopadne, uvidíte v dalším díle seriálu Modrý kód ve středu 11. 9. ve 20.15. Podívejte se na ukázku z dílu již nyní!

Sledujte Modrý kód také online!

Podívejte se také do galerie. Uvidíte, jak Matějovo poranění v maskérně vznikalo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.