Exkluzivně: Saša chce svést Prokopa. Povede se jí to? Sledujte Modrý kód v předpremiéře

Mezi Sašou a Prokopem to jiskřilo i dřív, moc dobře to ale nedopadlo. Teď to vypadá, že by Saša na Prokopa měla přece jen zálusk. Jak dopadnou její snahy Prokopa svádět? Podívejte se na to již nyní v předpremiéře pondělní epizody seriálu Modrý kód, kterou už teď najdete v iPrima Videopůjčovně.

Než se Prokop dal dohromady s Petrou, a než ta mu odjela na druhý konec světa, něco málo si vyzkoušel i se Sašou. Ta ho ale nakonec poměrně drsně odmítla, protože nespadal do jejího socioekonomického rámce. Prokop se ale s angažmá na klinice plastické chirurgie poměrně vypracoval, a nyní má jak peníze, tak poměrně dobré lékařské renomé.

A právě to Saše začíná imponovat, čehož si diváci Modrého kódu mohli všimnout už v minulosti, kdy bylo jasně vidět, jak na Prokopa žárlí. Nyní ve své žárlivosti diváky utvrdí, protože se v další epizodě Modrého kódu pokusí Prokopa svést přímo v nemocnici!

Podívejte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Bude Prokop povolný, nebo ambiciózní lékařku odmítne? Na to se podívejte už teď online v exkluzivní předpremiéře seriálu Modrý kód, na kterou se můžete podívat v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.