Seriály a filmy

29. května 2019 22:00

Jana Mrákotová

EXKLUZIVNĚ: Šok! Rasputin zatčen přímo před operací!

Zdá se, že spadla klec. Roman Vilkin alias doktor Rasputin je zatčený cizineckou policií těsně před náročnou operací. Bude ohrožený život mladé pacientky? A co Rasputin? Vysvětlí se celá situace?

Jarda Černý se chystá na svatbu. Šárce ale připraví překvapení, které mladou nevěstu trochu zaskočí. Filip Kodym se snaží získávat pacienty pro kliniku přímo na urgentu. Adam řeší případ malého kluka, u kterého objeví dosud skrytou schizofrenii.

Podívejte se na malou ukázku toho, co vás v dalším díle seriálu Modrý kód čeká!

Velký šok čeká na Rasputina. Přímo na urgent si pro něj přijde cizinecká policie, a to zrovna ve chvíli, kdy se chystá na komplikovanou operaci mladé ženy s nádorem na mozku. Dokončí Rasputin operaci? Nikdo z rubavského urgentu ale neví, co bude s oblíbeným doktorem dál. Spekulace o jeho skutečné totožnosti naberou na obrátkách. Dohnala Rasputina jeho minulost? Exkluzivně můžete vidět Rasputinovo zatčení už nyní!

Pracuje tady doktor Vilkin?

Modrý kód a osudy jeho hrdinů sledujte také online!

Další premiérový díl seriálu Modrý kód uvidíte již v pondělí 3. 6. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.