Seriály a filmy

1. října 2019 11:34

Jana Mrákotová

EXKLUZIVNĚ: Tak to je Markéta – dcera Michala Tomáška!

Mery Černá už ví, že má Michal Tomáše z předchozího manželství dceru. Je ale více než jasné, že vztahy otce a dcery budou více než napjaté. To se Mery moc nelíbí. Dnešní díl Modrého kódu mimořádně ve 21. 20.

Hostující lékař Marián Klimko už stačil naštvat kdekoho, má konflikt s Prokopem, s Mery i s Hovorkou kvůli nevhodnému zasahování do průběhu policejního vyšetřování, které souvisí s jedním pacientem. Saša pokračuje s přípravou VIP služeb. Designér přestavuje V.I.P. pokoj a brzy Sašu rozčílí. Do projektu V.I.P. služeb vstoupil Filip, který Saše pomáhá. Doktorce Vlčkové se udělá nevolno. Ta ale tvrdí, že je to v pořádku. Rasputinovi se to celé nezdá a nabádá ji, aby své potíže nepodceňovala. Vlčková na jeho varování nedá.

Mery stále nechápe, proč jí Michal neřekl o existenci své dcery. Michal se jí snaží celou situaci vysvětlit. Na Markétu neměl nikdy moc času, práce pro něj byla prioritou. Po rozvodu tak ze života Markéty de facto zmizel. Když Michalova první žena zemřela, tak se Markéty ujala její teta. Michalova role se tak výrazně zúžila – dceru víceméně nevídá a pouze ji finančně podporuje. Mery se to nelíbí. S Michalem na téma „Markéta“ vedou sáhodlouhé debaty, které se Michalovi příliš nelíbí. Ve videu se můžete podívat na jeden z mnoha jejich rozhovorů exkluzivně již nyní!

Tak to je ona!

Další díl seriálu Modrý kód uvidíte již ve středu 2. 10.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.