Seriály a filmy

27. května 2019 07:00

Jana Mrákotová

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA: Půjde vrchní Mery na rande?

S traumatologem Michalem Tomáškem jste se seznámili v minulém díle. Je to spolužák doktora Adama Brejchy. Na úvod se Michal seznámil i s Mery, které ale do oka rozhodně nepadl. Dá Mery Michalovi šanci a názor na něj změní?

Vrchní Mery je rázná ženská. Po odjezdu Davida Hofbauera do Anglie se ale uzavřela do sebe a žije jen a jen prací. Soukromý život jakoby odmítala. Jediné, co jí kromě práce zaměstnává mysl, je starost o jejího otce Jardu. Právě on se citům rozhodně nebrání a zamiloval se do o několik desítek let mladší sestřičky Šárky. Mery jeho nadšení nesdílí, o otce se bojí.

Přijme Mery pozvání na víno?

Mery se v minulém týdne seznámila s doktorem Tomáškem. A seznámení neproběhlo zrovna šťastně. Jaké je tedy překvapení, když se Michal na urgentu objeví znovu – tentokrát jde přímo za Mery a zve ji na víno. Roztaje konečně naše ledová královna Mery? Přinášíme vám exkluzivní ukázku tohoto rozhovoru!

Můžu vás pozvat na víno?

Modrý kód a příběhy jeho hrdinů můžete vidět také online!

Sledujte další pokračování seriálu Modrý kód již v pondělí 27. 5. ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.