Seriály a filmy

25. února 2019 22:05

Jana Mrákotová

Exploze citů mezi Matym a Lucií

Maty Bojan a Lucie Krutinová bojují sami se sebou, tedy spíše se svými city. Viktor Žák je čím dál víc nespokojený se svojí situací. Připadá si čím dál víc zneuznaný. Rasputin přestává věřit Lazarevovi.

Podívejte se na malou ochutnávku z dalšího dílu Modrého kódu. Pokud nechcete čekat až do středy 27. 2. navštivte naši iPrima Videotéku.

Rasputin začíná podezřívat Lazareva, že jeho skutečný zájem je jiný, než který prezentuje. Mezi Matym a Lucií to jiskří čím dál víc, oba se ale shodnou na tom, že budou rozumní. Lucie se s tím svěřuje Mery. Maty vše probírá s Prokopem. Prokop se nemůže pro změnu probrat z toho, že ho Petra odmítá. Podívejte se na jejich rozhovor.

Čekáš někoho?

Modrý kód sledujte také online.

Další díl Modrého kódu sledujte ve středu 27. 2. ve 20.15.

Nechcete čekat? Nový díl můžete vidět již nyní v předpremiéře díky naší iPrima Videotéce, a to pouze za 29,-Kč. Více informací najdete zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.