Seriály a filmy

8. února 2019 08:15

Jana Mrákotová

Filip Kodym z Modrého kódu se do Rubavy nevrátil jen tak

Na rubavském urgentu se objeví pacient s velmi podivnými příznaky. Filip Kodym odtajní Prokopu Hlinkovi důvod, proč se vrátil do Rubavy. Pro své plány se snaží mladého doktora získat. A Rasputin má problémy se svou matkou.

Podívejte se na ukázku s další epizody seriálu Modrý kód, který opět přinese celou řadu dramatických situací. V tomto díle uvidíte, jak nerovný je někdy jejich boj o lidské životy.

Na urgentu leží pacient s opravdu zvláštními příznaky. Jedním z nich je zvýšená agresivita. Doktor Hlinka zjistí, že realita je více než děsivá a diagnóza je velmi vážná. Mladý pacient se při své zahraniční cestě nakazil vzteklinou. Ve videu uvidíte, k jak dramatické situaci na příjmu dojde.

Agresivní pacient na příjmu

Prokop se dozvídá o Filipově plánu vybudovat na sídlišti v Rubavě soukromou kliniku. Budou tam potřebovat šikovného plastického chirurga jako primáře. Prokopa láká možnost udělat kariéru. Rasputin má problémy se svojí matkou, která se stále v Čechách necítí dobře. Přesvědčuje ji, aby se učila česky, ale té se moc nechce a čeština jí nejde.

Mami, mluv česky

Modrý kód sledujte také online.

Další epizoda Modrého kódu již v pondělí 11. 2. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.