Seriály a filmy

19. prosince 2018 09:43

Jana Mrákotová

Herečka Eva Josefíková je na obrazovkách Primy jako doma

Půvabná herečka Eva Josefíková, která bývá velmi často přirovnávaná k Libuši Šafránkové v době, kdy hrála dnes již legendární Popelku, se na obrazovkách Primy zabydlela. V letošním roce diváci mohli Evu vidět hned ve dvou seriálech – Modrý kód a Tátové na tahu.

Herečku Evu Josefíkovou znají diváci jako doktorku Lucii Krutinovou ze seriálu Modrý kód. Lucie Krutinová se sice z Rubavy odstěhovala, ale fanoušci seriálu se na ni v roce 2019 mohou opět těšit. Eva si na Primě ale zahrála také v projektu Tátové na tahu, kde představovala Nikolu Beranovou, manželku jednoho z hlavních hrdinů Jakuba, kterého král Štěpán Benoni.

Za oblíbenou herečkou jsme se zajeli podívat přímo do ateliérů a natočili jsme její vánoční přání pro diváky Primy. Podívejte se na video.

Vánoční zdravice divákům Primy od Evy Josefíkové

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.