Seriály a filmy

17. července 2018 18:22

Jana Mrákotová

Hof se oženil!

Neoženil se oblíbený doktor David Hofbauer ze seriálu Modrý kód, ale jeho představitel Marek Němec. A udělal to v úplné tajnosti.

Marek využil prázdniny k tomu, aby zrealizoval zásadní životní krok – oženil se. Nevěstou nebyla žádná jiná, než matka jeho dlouholetá partnerka a matka jeho dvou dětí Johana. Svatba proběhla v úplném utajení. Ale herec ji posléze potvrdil s humorem sobě vlastním. „Už jsem viděl nevěstu, takže už to proběhlo! Ano, je to pravda, konečně!“ A nebál se Marek, že ho jeho, dnes již manželka, odmítne? „Nebál, protože všechno směřovalo k tomu, že ten den musí proběhnout a ona i trénovala to ano a dala to krásně,“ glosuje svoji svatbu seriálový sympaťák.

Svatební fotky a další detaily si novomanželé nechávají i nadále pro sebe. Prozradili pouze cíl své svatební cesty – italské Benátky. A z čeho se na líbánkách radovali nejvíce? Dopřáli si skutečný luxus, o kterém se jim ve všednodenním shonu ani nezdá – chodili spát již v osm večer!

Novomanželům přejeme do společného života hodně štěstí!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.