Hojer si to vyřídí s Viktorem kvůli rozvodu s Vali. Sledujte Modrý kód v předpremiéře

Jindřich Hojer požádal Vali o ruku. A oproti první pokusu tentokrát zněla odpověď kladně. Na svatbu to ale zatím stále nevypadá. Proč? Protože Vali stále není oficiálně rozvedená. Jindřich proto převezme aktivitu a s Viktorem si promluví. Podívejte se na to v předpremiéře seriálu Modrý kód.

Vali se před nějakým časem provdala za svého kolegu Viktora. Nejednalo se o žádnou velkou lásku, ale čistě pragmatickou záležitost – sňatek jim měl usnadnit osvojení Denisky z dětského domova, což se také stalo. Jako partneři ale Vali s Viktorem nikdy nefungovali.

Nyní, když Vali požádal o roku Jindřich Hojer, a Vali jeho nabídku přijala, by se ale lékařce hodilo manželství s Viktorem Žákem ukončit. A jakkoliv jí Viktor ubezpečuje, že rozvod nebude problém, k samotnému podpisu rozvodových papírů se moc nemá. A Jindřich toho začal mít právě dost.

Mrkněte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Jak to dopadne, podepíše Viktor konečně papíry k rozvodu? Na to se podívejte již nyní v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na pondělí 20.15, kdy Modrý kód bude vysílat Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.