Jak Maty zvládne Veroničina přítele Pavla? Sledujte Modrý kód exkluzivně v předpremiéře

Maty si představuje, že se Veronika míní s Pavlem rozejít. Vypadá to ale, že celou záležitost pochopil trochu jinak… Veronika si totiž představuje vztah ve třech. Co na to Maty? Na to se podívejte již nyní v exkluzivní předpremiéře pondělní epizody seriálu Modrý kód.

Za Veronikou konečně ze zahraničí přijíždí Pavel. Maty ale chápe poněkud jinak to, proč Pavel přijede. Myslí si totiž, že Pavel přijíždí proto, aby vztah s ním Veronika ukončila. Dozvídá se ale něco trochu jiného…

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Jak celou situaci Maty skousne? Dokáže svoji partnerku sdílet s dalším mužem v rámci volného vztahu, nebo mu to jeho hrdost nedovolí?

Když Pavel přijede, s Veronikou si hned padnou do náruče. Evidentní je, že mezi nimi se o žádném konci vztahu hovořit nedá. Jak to tedy mají?

Podívejte se již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně na pondělní epizodu seriálu Modrý kód a dozvíte se, zda se Maty s Pavlem skutečně osobně seznámí a jaký náhled na podobně otevřený společný vztah bude mít. Nebo si počkejte na pondělí, kdy Modrý kód vysílá od 20.15 televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.