Jak Maty zvládne Veroničina přítele Pavla? Sledujte Modrý kód exkluzivně v předpremiéře

Maty si představuje, že se Veronika míní s Pavlem rozejít. Vypadá to ale, že celou záležitost pochopil trochu jinak… Veronika si totiž představuje vztah ve třech. Co na to Maty? Na to se podívejte již nyní v exkluzivní předpremiéře pondělní epizody seriálu Modrý kód.

Za Veronikou konečně ze zahraničí přijíždí Pavel. Maty ale chápe poněkud jinak to, proč Pavel přijede. Myslí si totiž, že Pavel přijíždí proto, aby vztah s ním Veronika ukončila. Dozvídá se ale něco trochu jiného…

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Jak celou situaci Maty skousne? Dokáže svoji partnerku sdílet s dalším mužem v rámci volného vztahu, nebo mu to jeho hrdost nedovolí?

Když Pavel přijede, s Veronikou si hned padnou do náruče. Evidentní je, že mezi nimi se o žádném konci vztahu hovořit nedá. Jak to tedy mají?

Podívejte se již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně na pondělní epizodu seriálu Modrý kód a dozvíte se, zda se Maty s Pavlem skutečně osobně seznámí a jaký náhled na podobně otevřený společný vztah bude mít. Nebo si počkejte na pondělí, kdy Modrý kód vysílá od 20.15 televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.