Seriály a filmy

8. srpna 2018 13:10

Jana Mrákotová

Jsem docela zcestovalý člověk

Prázdniny dospěly do své druhé poloviny a léta si stále ještě užívají i herci ze seriálu Modrý kód. Do dalšího natáčení jim zbývá posledních pár dnů. Jaké byly plány na dny volna doktorky Vali Slavíčkové tedy spíš její herecké představitelky Mariky Procházkové?

"Zatím žádné konkrétní plány nemám. Budu natáčet tři věci, včetně Modrého kódu, mezitím budu mít měsíc volna, a kam pojedu, to asi nechám na poslední chvíli. Vysněná dovolená je pro mě bez telefonu, s nějakým úžasným klukem, daleko od civilizace. Spíš bych ráda objevovala místa, o kterých z doslechu vím, že jsou panenská. Jsem docela zcestovalý člověk, ale do dalekých koutů světa jsem se ještě nedostala… Bavilo by mě spíš cestovat třeba půl roku, ne jen týden. Když člověk cestuje, tak se neskutečně osvobozuje," přibližuje své cestovatelské sny a plány Marika Procházková.

Modrý kód v premiérových dílech již brzy na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.