Seriály a filmy

23. května 2019 08:25

Jana Mrákotová

Jsou Prokop s Petrou zase spolu?

Seriál Modrý kód po čase opět ovládnou emoce a city všeho druhu. Některé páry k sobě budou hledat cestu, mezi jinými hoří dál „válečný“ konflikt. Ideální ale nejsou ani vztahy pracovní.

V minulém díle se objevila nová postava – MUDr. Michal Tomášek. A hned měl možnost poznat ráznost vrchní Mery. Jako omluvu za své chování jí přinese sušené brouky. Zamilovaní Černý se Šárkou se sestěhovali. Mery se nestačí divit. Podívejte se, co vás v premiérovém díle Modrého kódu čeká!

Spor mezi Sašou a Rasputinem pokračuje. Saša je po neúspěchu s atestací ještě nesnesitelnější. A ze všeho viní právě Rasputina, který se ji snaží chápat. Vali má ale další výstup se Žákem, který ji obviní, že o něm šíří lži. Jejich hádku vám přinášíme již nyní!

Ty se mi mstíš?!

Prokopa s Petrou to k sobě stále táhne. Stráví spolu večer, dojdek i k polibku. Jak to ale bude dál? Posune se náklonost do vztahu?

Modrý kód a příběhy jeho hrdinů můžete vidět také online!

Sledujte další pokračování seriálu Modrý kód již v pondělí 27. 5. ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.