Kamarádka Markéty se na tajné party zfetuje. Průšvih roku sledujte v předpremiéře seriálu Modrý kód

Když to už už vypadalo, že se vztahy mezi Markétou, Mery a Michalem zklidňují, nešťastnou náhodou se opět zkomplikují, a to monumentálně. Markéta bude mít na krku totální kolaps kamarádky na tajném večírku. Podívejte se na to už teď v předpremiéře seriálu Modrý kód.

Markéta slaví patnácté narozeniny. Od Mery a Michala chtěla vlastně jediný dárek, a to, aby oni dva na víkend odjeli a ona si mohla udělat doma vlastní oslavu narozenin bez dospělých. A protože poslední dobou sekala latinu, Michal s Mery jí rádi vyhověli.

To ale neměli dělat. Jako každá správná pubertální party se i ta Markétina narozeninová zvrtne, ale to bohužel až do té míry, že jedna z Markétiných kamarádek upadne do bezvědomí, a to nikoliv vinou alkoholu, ale prášků, které přinese Sanchézův kamarád.

Podívejte se na dramatickou scénu se ze seriálu Modrý kód:

Přežije dívka nápor alkoholu a léků na organismus? A jak se na podobnou zradu bude dívat Mery s Michalem? Na to se můžete podívat již nyní online v předpremiéře epizody seriálu Modrý kód, kterou Prima vysílá ve středu ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.