Kamil Prchlík je zpátky na urgentu v seriálu Modrý kód. Sašu to dost popudí!

S Kamilem se naposledy Saša Růžičková nerozcházela v nejlepším. Tentokrát se mladý lékař ocitá na urgentu v jiné pozici, než je zvyklý – jako pacient. Co se mu stalo a jak se k němu bude Saša chovat? Podívejte se na již teď v předpremiéře seriálu Modrý kód.

Kamil Prchlík se jako lékař na urgentu projevil spíše jako schopný argumentér, než lékař, jakkoliv se oháněl všemi svými zkušenostmi a certifikáty. Po úmrtí jednoho z jeho pacientů z urgentu odešel. Oddychla si nejen Saša Růžičková, které byl zprvu poměrně sympatický, tak i všichni ostatní.

Nyní se Kamil na urgent vrací s vážným úrazem ruky – chybí mu jeden prst. Coby pacient připadne na léčení právě Saše, která si ho výborně vychutná.

Podívejte se na to už nyní v ukázce ze seriálu Modrý kód:

Saša ale netuší jednu zásadní věc. Jakou? Že Kamil aktuálně randí s její matkou! Podívejte se na to už nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.