Kamil se chystá v seriálu Modrý kód všem ničit život. A začíná s Mery!

Kamil Prchlík jako doktor nestojí za moc. Coby manipulátor a taktik je ale velice schopný, což se opět prokáže ve středu v další epizodě seriálu Modrý kód. Objeví se opět na urgentu a už nikoliv jako lékař. Dívejte se na Primě ve 20.15.

Kamil pověsil kariéru lékaře na hřebík. Ne, že by šlo o jeho poraněný prst, ale jeho ambice se lépe manifestují mimo nemocnici. Stále se (i díky zásahu hejtmanky Růžičkové) novým krajským šéfem zdravotnického odboru. A své funkce bude samozřejmě využívat, jak je to jde.

Podívejte se na to, jaký je to zmetek, ve videu:

Na Vali začínají dopadat její povinnosti. Přijala totiž primariát od Emy Vlčkové, má problémy s Denisčiným prospěchem ve škole a Růženka navíc skončí v nemocnici a Vali stále neví, co s ní vlastně je. Na Vali navíc čeká případ ženy s kýlou, co dlouhodobě odmítá její operaci. Nyní se ale dostává do života ohrožujícího stavu.

Prokop bude řešit kuriózní zdravotní případ, kdy si žena na střelnici ustřelí nešťastnou náhodou kus hýždě. Coby její instruktor a milenec se ve středeční epizodě seriálu Modrý kód objeví zpěvák Daniel Hůlka.

Podívejte se na upoutávku středeční epizody:

Mezi Mery a Michalem to skřípe. Mery už má všeho dost a začíná polemizovat nad tím, zda ji vztah s Michalem naplňuje. Michal to ale bere dost na lehkou váhu… Aby se nedivil! Posuďte, v jakém stavu se jejich vztah nachází. Podle toho, co tvrdí Mery, to moc dobré není.

Na Michala čeká ale i raněný pacient, který se vyskytl v opravdu špatný čas na špatném místě – uvnitř domu, do něhož nabouralo nákladní auto. Vedle toho, že je vážně poraněný, ale vyvstává také otázka, co muž vlastně v domě dělal. Evidentně v něm totiž nebydlí!

Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.