Kde se na urgentu vezme průjem? Tipněte si už teď, odpoví Modrý kód už v pondělí

Na urgentním příjmu v Rubavě jsou zvyklí na ledasco. Podobnou infekci, kdy polovina personálu včetně lékařů lehne, tu ale ještě nezažili. Jenže kde se infekce mohla vzít? Sledujte seriál Modrý kód po vánoční pauze již v pondělí ve 20.15 na Primě!

Ani takové plynové náplně k hořákům, o kterých si myslíte, že jsou prázdné, byste neměli nikdy házet do ohně. Mohou se stát příčinou velkého neštěstí jako v případě mladé ženy, která vinou výbuchu skončí s vážnými poraněním v nemocnici!

Sledujte upoutávku k seriálu Modrý kód:

V nemocnici si budou muset poradit s náročnou operací, ale také s neznámým infekčním onemocněním, které „kosí“ jednoho lékaře po druhém a neustále se šíří mezi dalším personálem. Bojan proto pověří Adama, aby zjistil původce infekce. Jenže ani Adam nevypadá, že by byl fit…

Z Michala se pod vlivem dvou žen jeho života – Markéty a Mery – stává pozorný partner a tatínek. Jen to možná už trochu přehání, ono pečení chleba z vlastního kvásku, to není jen tak. Slovy jeho dcery Markéty se z něj stává prostě klasická bydlenka.

Podívejte se na video:

Pavel se vrací ze služební cesty dříve, a protože se s ním Veronika dlouho neviděla, rozhodne se upřednostnit Pavlovu společnost před Matym. Toho to ale pochopitelně štve. Počítal se společným víkendem, zařídil zajímavý program a vyměnil si kvůli tomu i služby v nemocnici.

Žena s teplotami, zimnicí a třesavkou se dostává sanitou na urgent. Kde se tak „zrychtovala“? Vášnivá ornitoložka strávila několik posledních dní v přírodě sledováním vzácného druhu ptactva. Vědě by obětovala i zdraví.

Další pacientem je diabetik, který je pravidelným návštěvníkem urgentu. I přes dlouhodobá varování lékařů, aby se v konzumaci jídla krotil, se neustále přejídá. Tentokrát to ale pravděpodobně opravdu přehnal natolik, že mu jde o život...

Premiérovou epizodu seriálu Modrý kód sledujte už v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.