Seriály a filmy

18. února 2019 22:10

Jana Mrákotová

Kdo a komu dá v Modrém kódu kopačky?

Další díl Modrého kódu je opět plný emocí a napínavých momentů. Překvapivé momenty budou zažívat hlavní hrdinové nejen na sále, ale také v osobních životech. Celý díl můžete sledovat dříve než v TV – v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Mery je přesvědčená, že nepotřebuje, aby její byt vypadal jako z katalogu. Vyvětluje Lucii, že v něm tráví jen zlomek času. Lucie je však jiného názoru, a tak se večer Mery nestačí divit. Rasputin se s tajemným Lazarevem docela spřátelil, večer už si plánují společné pivo.

Modrý kód sledujte také online.

Podívejte se na televizní upoutávku na středeční díl Modrého kódu:

V práci kolem sebe po společně prožité noci Petra s Prokopem chodí po špičkách. Nevědí, jak se k sobě vzájemně chovat. Prokop chce ve vztahu pokračovat, Petra je jiného názoru.

Mám strach začínat

Zvláštní napětí vládne i mezi „papírovými“ partnery Viktorem Žákem a Vali Slavíčkovou. Viktor začne být podezíravý, protože Vali je k němu až příliš milá. Jaká je tedy pravda?

Další pokračování Modrého kódu už ve středu 20. 2. ve 20.15.

Pokud nechcete čekat na středu, můžete se na díl podívat už nyní – v PŘEDPREMIÉŘE v iPrima Videopůjčovně:

Více informací o předpremiérách najdete zde:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.