Kdo ze seriálu Modrý kód to nejvíc umí s VIP i lékaři? Blonďatá Libuška

Libuška si umí jít tvrdě za svým, když něco doopravdy chce. Co je to tentokrát? Chce se stát zdravotní sestrou nového VIP boxu na rubavském urgentu. Jak se jí to povede? Sledujte další epizodu seriálu Modrý kód v pondělí ve 20.15 na Primě.

Práce ve VIP boxu může být pro leckoho terno. Ačkoliv byla za hlavní sestru, která má na box pro speciální pacienty dohlížet, stanovena jiná sestřička, Libuška má o pozici také zájem. Když jí to nevyjde intrikami, rozhodne se do celé věci aktivně vložit.

Saša Růžičková, která je díky pozici své matky hlavní lékařkou boxu společně s Prokopem, jenž má zkušenosti z prestižní kliniky plastické chirurgie, ale Libušku jako to nejlepší řešení pro VIP box nevidí. Libuška proto osloví někoho úplně jiného.

Koho? Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Doktor Kodym samozřejmě šarmu krásné sestřičky podlehne a Saše ji pro práci na boxu doporučí. Saše je ale naprosto jasné, proč se za ni tolik bije. Zvědavá bude hlavně na to, jak si Libuška na VIP boxu povede.

To můžete posoudit i vy již nyní ve videu:

Že by nakonec byla Libuška správná volba? To potvrdí či vyvrátí pondělní Modrý kód. Sledujte Primu od 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.