Když chirurgovi nefungují ruce, je to problém. Své o tom ví Ema Vlčková ze seriálu Modrý kód

Emě Vlčkové je jasné, že její zdravotní stav není bůhvíjaký. Nyní se však objeví problém i na sále. Co s tím Ema Vlčková udělá? Sledujte Modrý kód v pondělí 4. listopadu ve 20.15 na Primě.

Zdravotní komplikace Emy Vlčkové se táhnout již nějakou dobu. Nyní nicméně situace vstupuje do vážnější fáze. Ema totiž začíná mít často problém udržet lékařské nástroje při operaci v ruce, ale mnohdy i obyčejnou tužku. Jediný, komu se svými starostmi svěří, je Rasputin.

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Rasputin bude také svědkem toho, kdy přestane cit v rukou Emě fungovat přímo na sále. Rasputin je přitom známý svými a nadpřirozenými schopnostmi. Dokázal by snad on Emě pomoci?

To se dozvíte v další epizodě seriálu Modrý kód, kterou můžete sledovat již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na pondělí 4. listopadu, kdy bude epizodu od 20.15 vysílat televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.