Klára nutí Adama do eutanazie. Jak se lékař zachová? Podívejte se již nyní na Modrý kód online

Situace s Adamovou pacientkou Miladou se zhoršuje. Jak Milada, tak její sestra Klára začínají na Adama tlačit, aby provedl, co slíbil. Pro Adama je to ale velké riziko, a problematické je to i z lidské stránky. Podívejte se na jeho dilema již nyní v předpremiéře další epizody seriálu Modrý kód v iPrima Videopůjčovně, kterou bude Prima vysílat v pondělí ve 20.15.

Vzhledem k tomu, že situace Milady je neúprosná a šance na vyléčení, nebo alespoň zlepšení stavu není ani mizivá, ale přímo žádná, také Adam začíná mít pocit, že eutanazie je jediným řešením. Sesra Milady Klára by ráda celou věc provedla sama, bohužel na to nemá prostředky.

Adamovi je to naprosto jasné, technologicky asistovat při sebevraždě by měl on jako lékař. Jak se nakonec s Klárou domluví?

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Opravdu se Adam rozhodne Kláře a Miladě vyjít vstříc i s riziky, která to pro něj obnáší? To uvidíte v další epizodě seriálu Modrý kód, kterou můžete sledovat již nyní online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 7. 2024

Berani, daří se vám velmi dobře, ale dnes se možná budete cítit soustředěnější než kdy jindy. Cesta před vámi se zdá být jasná a dobře vymezená. Motivovaně očekáváte budoucnost. Možná uvažujete o dlouhé cestě do zahraničí nebo se možná vrátíte do školy, abyste získali vyšší vzdělání. Dnešní den je vhodný k tomu, abyste prozkoumali a dokončili své plány.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.