Klára nutí Adama do eutanazie. Jak se lékař zachová? Podívejte se již nyní na Modrý kód online

Situace s Adamovou pacientkou Miladou se zhoršuje. Jak Milada, tak její sestra Klára začínají na Adama tlačit, aby provedl, co slíbil. Pro Adama je to ale velké riziko, a problematické je to i z lidské stránky. Podívejte se na jeho dilema již nyní v předpremiéře další epizody seriálu Modrý kód v iPrima Videopůjčovně, kterou bude Prima vysílat v pondělí ve 20.15.

Vzhledem k tomu, že situace Milady je neúprosná a šance na vyléčení, nebo alespoň zlepšení stavu není ani mizivá, ale přímo žádná, také Adam začíná mít pocit, že eutanazie je jediným řešením. Sesra Milady Klára by ráda celou věc provedla sama, bohužel na to nemá prostředky.

Adamovi je to naprosto jasné, technologicky asistovat při sebevraždě by měl on jako lékař. Jak se nakonec s Klárou domluví?

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Opravdu se Adam rozhodne Kláře a Miladě vyjít vstříc i s riziky, která to pro něj obnáší? To uvidíte v další epizodě seriálu Modrý kód, kterou můžete sledovat již nyní online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.