Krásná neznámá v seriálu Modrý kód. Seznamte se s Laurou!

Prokop Hlinka je milovník krásných žen. A na jednu takovou narazí na rubavském urgentu. Kde se tam krásná Laura vzala? Seznamte se s ní již v nyní v předpremiéře další epizody seriálu Modrý kód.

Do seriálu Modrý kód nastupuje ve středu nová herecká posila. Patricie Pagáčová (roz. Solaříková) si zahraje podnikavou dívku. Hned prvním dnem upoutá pozornost Prokopa Hlinky.

Podívejte se na to sestřihu z epizody seriálu Modrý kód:

Sympatická blondýnka probudí Prokopu zvědavost. Dozví se sice, že se jmenuje Laura, ale to je vše. Co podle vás bude Laura na rubavském urgentu dělat?

To se dozvíte v dalších epizodách seriálu Modrý kód, který můžete sledovat exkluzivně v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, nebo každé pondělí a středu ve 20.15 na Primě:

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.