Která Růžičková je horší, Saša nebo její matka? Posuďte v předpremiéře seriálu Modrý kód

S rodinou Růžičkových si to nechcete rozházet. V současnosti ale mohou být všichni na urgentním příjmu v klidu. Válka totiž hoří mezi matkou a dcerou. Podívejte se na to v předpremiéře 220. epizody seriálu Modrý kód.

Hejtmanka Růžičková se během tiskové konference ohledně úmrtí na urgentu neváhala potopit před novináři svoji vlastní dceru, která byla tak trochu úmrtím vinna. Saši se ale nakonec zastal její nadřízený Bojan.

Saša matce ale tuhle křivdu odmítá zapomenout, a naopak se chystá jí vše vrátit i s úroky. Nyní k tomu má výbornou příležitost vzhledem k výběrovému řízení na vedení nemocniční kantýny. Její matka, respektive jedna z jejích známých o kantýna měla eminentní zájem. A to Saša nemůže nechat jen tak být!

Podívejte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Opravdu se Saša podaří matce narušit byznys? Mrkněte se na to už teď v předpremiéře 220. epizody seriálu, kterou televize Prima vysílá již toto pondělí!

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.