Květiny a šampaňské. Takto se loučili s Marikou Procházkovou její seriáloví kolegové v Modrém kódu!

Natáčení seriálů probíhá v ateliérech téměř každý den v roce od ranních hodin až do pozdního večera. Často se herci musí rychle oprostit od svých seriálových rolí a jít večer ještě odehrát nejrůznější divadelní role na prkna, která znamenají svět. A my jsme navštívili natáčení posledního dne herečky Mariky Procházkové, kterou jsme pravidelně vídali tři roky v primáckém seriálu Modrý kód, která se s rolí doktorky Vali Slavíčkové loučila.

Dozvěděli jsme se, že z rozjetého seriálového vlaku vyskakuje na vlastní žádost a sama poprosila scenáristy, aby její dějovou linku ukončili. Proto odjíždí pryč z Rubavy. Ale jak každý herec moc dobře ví – každá role, která v seriálu neumře, se může v budoucnu kdykoli vrátit.

Modrý kód bez Vali

„Upřímně řečeno, já už jsem nechtěla trávit tolik času v nemocnici, protože si to nosím domů, neumím to dělat jen technicky a stonala mi i babička, takže jsem hodně času trávila i v opravdové nemocnici,“ sdělila nám hlavní důvod opuštění Modrého kódu sympatická herečka. Také v seriálu se s postavou Vali rozloučí celá její „rubavská rodina“, se kterou herečka strávila téměř tři a půl roku natáčení na place.

„Musím odchod Mariky brát s humorem, protože nic jiného mi nezbývá. Pro mě to ale není ani konec Vali v seriálu, a není to samozřejmě ani konec našeho přátelství, tím to naopak všechno začíná,“ sdělila nám představitelka vrchní sestry Mery Sabina Laurinová.

„Já to zas tak moc neprožívám, protože vím, že Mariku budu potkávat v divadelním prostředí, je to moje kamarádka, ale je mi to samozřejmě líto, protože Marika patří mezi nejpozitivnější lidi tady na place,“ dodal Ondřej Rychlý.

A Modrý kód také čeká jeden velký návrat – od podzimu se do role doktora Davida Hofbauera vrací oblíbený sexy herec Marek Němec. Modrý kód sledujte v pondělí a ve středu ve 20:15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.