Seriály a filmy

13. března 2019 22:05

Jana Mrákotová

Láska kvete v každém květu

Otec vrchní Mery už je zase v kondici a rozhodně nechce sedět doma s rukama v klíně. Viktor Žák se ukáže jako spolehlivý manžel a otec od rodiny.

Vali toho má na bedrech opravdu hodně. Ve víru každodenních povinností se jí povede zapomenout na narozeniny osvojené Denisky. Situaci překvapivě zachraňuje Viktor Žák, který má pro Denisku nachystaný i dárek. Rasputin se svěří Bojanovi o svém podezření ohledně Lazareva. Podívejte se na ukázku, co vás čeká v dalším díle. A určitě sledujte Modrý kód také online.

Jarda Černý, otec rázné vrchní Mery, se zotavuje po prodělané mrtvici. Určitě nebude sedět v koutě nebo chodit krmit do parku holuby tak, jak by si představovala jeho dcera. Naopak – nahání sestru Šárku a má v plánu podniknout celou řadu někdy až adrenalinových aktivit. Šárka se mu však vyhýbá. Dokonce vše jasně vysvětlí i Mery, jak je vidět z jejich rozhovoru.

Už nic navrhovat nebudu

Sledujte Modrý kód v pondělí 18. 3. ve 20.15.

Nechcete čekat do pondělka? Chcete vidět, co bude podnikat zamilovaný Jarda Černý? Můžete díky naší iPrima Videopůjčovně.

Více informací najdete zde

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.