Seriály a filmy

4. června 2019 09:10

Jana Mrákotová

Lásky vrchní sestry Mery Černé ze seriálu Modrý kód

Marie Černá, vrchní sestra na rubavském urgentu, které nikdo neřekne jinak než Mery, je v práci velký profesionál a opravdu představuje duši celého oddělení. Seriál Modrý kód by bez ní nebyl tím, čím je! Mery je úspěšná v práci, ale v soukromí to není moc valné. Po rozchodu s Davidem Hofbauerem se uzavřela do sebe. Nyní se ale zdá, že se vše změní! Na scénu vstupuje Michal Tomášek.

Na někoho může vrchní sestra Mery (Sabina Laurinová) působit jako ledová královna, pro kterou existuje jen práce, a která ráda všem a do všeho mluví. Aktuálně nejvíc do života svému otci, který má poměr s o mnoho let mladší sestřičkou Šárkou. Vlastní život jako by skoro ani neměla. Vypadá to ale, že se vše obrací k lepšímu a Mery se konečně zamilovala do traumatologa Michala Tomáška. Připomeňme si ale „všechny její muže.“ Jen tak mimochodem – všichni jsou lékaři.

MUDr. Viktor Žák (Igor Chmela)

Poněkud slabošský anesteziolog, který ze svých neúspěchů obvykle viní své okolí. Měl problémy s alkoholem. Mery mu dost pomohla.

MUDr. Aleš Nývlt (Viktor Limr)

Chirurg Nývlt nejprve vypadal jako chlap ideál – rozhodný, schopný, milující, pečující. A fešák. Později se z něj vyklubal pěkný žárlivec s majetnickými sklony.

MUDr. David Hofbauer (Marek Němec)

Téměř každá žena má svého „pana Božského.“ Pro Mery je to bezpochyby tento skvělý kardiochirurg, který má ale především trable sám se sebou. A tak i když Mery miloval, nedokázal řešit běžné problémy, které život přináší a doslova utekl do Londýna, kde se dál úspěšně věnuje kariéře. Mery na dlouhou dobu zlomil srdce.

MUDr. Michal Tomášek (Saša Rašilov)

Tento traumatolog, který působí v Lékařích bez hranic, konečně vzbudí u Mery zájem. Dokonce to vypadá, že je David zapomenutý. Jak se bude jejich vztah dál vyvíjet? Je pro Mery právě Michal ten pravý nebo je to jen náplast na bolavé srdce?

Žolík nakonec – MUDr. Adam Brejcha (Tomáš Měcháček)

S Mery sice nikdy pár netvořili, ale někdy to mezi nimi opravdu jiskří. O lásce se ale mluvit nedá. I když se oba respektují, Mery je Adamovo sukničkářství proti mysli. Je to ale právě Adam, který má tak trochu prsty v seznámení Mery a Michala. Michal je totiž jeho spolužák!

Sledujte Modrý kód online a připomeňte si všechny muže vrchní sestry Mery.

Další díl seriálu Modrý kód uvidíte již ve středu 5. 6. ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.