Libuška se tradičně plete, do čeho nemá. A Maty jí to v seriálu Modrý kód rázně vytmaví

Sestřička Libuška je trochu drbna, to každý, kdo sleduje Modrý kód, dobře ví. Tentokrát se ale začne míchat do věcí, i nichž nic neví, a také se jí to vymstí. Podívejte se na to už ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě Modrého kódu.

To, že Maty chodí se Veronikou, je na urgentu veřejným tajemstvím. Sice se šušká cosi o tom, že jejich vztah není úplně standardní, nicméně že mezi těmi dvěma něco je, toho si nelze nepovšimnout. Jenže Libuška se stane svědkem toho, jak se Veronika bude na pokoji pro pacienty Líbat s Pavlem, který čerstvě absolvoval operaci, při níž mimochodem Maty asistentoval.

Libuška z toho pojme tušení, že už se Maty s Veronikou rozešel, respektive, že mu Veronika dala kopačky. A proto začne tlačit do Dáši, s níž byl Maty na víkendovém pobytu, aby do vztahu v Matym „šla“. Také Matyho lehce popíchne, aby si Dáši všiml. Jenže tím Matyho dost popudí!

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Modrý kód:

Jak se budou na urgentu všichni tvářit na to, když vypluje na povrch, jak to skutečně mezi Matym, Veronikou a Pavlem je? Na to se podívejte už ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód, který můžete sledovat online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.