Marek Němec se vrací do Modrého kódu!

Nepřístupný, přezíravý, ironický, arogantní, přitom pro ženy stále sexy a atraktivní. Oblíbený sexy doktor David Hofbauer se vrací na obrazovky! Na přání diváků nabídne Modrý kód kromě premiérových dílů také své reprízy.

Tohle je dobrá zpráva pro všechny diváky seriálu Modrý kód! Případy i osudy hlavních hrdinů na urgentním příjmu v Rubavě, oslaví 25. března třetí výročí od zahájení vysílání. U této příležitosti zařadí televize Prima do vysílání kromě premiérových dílů také reprízy seriálu.

„Od března budou moci diváci Primy seriál Modrý kód sledovat úplně od začátku. Do vysílání totiž zařazujeme tento oblíbený seriál z lékařského prostředí od prvních dílů, a diváci si tak budou moci připomenout, jak to na rubavském urgentu vlastně začalo. Úplně první díl i s oblíbeným Davidem Hofbauerem odvysíláme 23. března ve 21.35 hodin. Reagujeme tak na poptávku z řad našich věrných diváků seriálu Modrý kód,“ sdělila za TV Prima ředitelka obsahu Lenka Hornová.

Na přání diváků se také Marek Němec do seriálu vrátí! „Zároveň se mohou diváci těšit na návrat Marka Němce do role doktora Davida Hofbauera, který se v podzimních premiérových dílech do seriálu Modrý kód téměř po dvouleté pauze vrátí,“ dodala Lenka Hornová. V hlavních rolích účinkují Sabina Laurinová, Marek Němec, Jiří Štěpnička, Ondřej Rychlý, Roman Zach, David Gránský, Patricie Solaříková, Igor Chmela a mnoho dalších.

Role Marka Němce v Modrém kódu

Herec a divadelní režisér Marek Němec vystupoval v Modrém kódu jako špičkový chirurg David Hofbauer. Sám měl jednu lékařskou diagnózu, díky níž mohli diváci v seriálu Modrý kód nahlédnout do nitra člověka trpícího bipolární afektivní poruchou, jenž sám stojí na straně těch, kteří druhým zachraňují život.

Doktora Hofbauera ženy, zdá se, nijak zvlášť nevyvádí z míry. „On je fakt naprosto hliněnej a bezskrupulózní,“ směje se jeho charismatický modrooký představitel role. Zda je ale skutečně tak imunní vůči ženským svodům svých kolegyň z urgentu či pacientek, můžete sledovat od 1. dílu seriálu Modrý kód.

Modrý kód od 1. dílu začínáme na Primě vysílat od 23. března ve 21.35 hodin.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.