Seriály a filmy

13. října 2019 15:30

Jana Mrákotová

Markéta umí svému tátovi i Mery pěkně zatopit

Do života Michala Tomáška a Mery Černé vstoupila Michalova dcera Markéta a společné soužití rozhodně není bezproblémové. Michal je jako slon v porcelánu a Markéta mu situaci moc neulehčuje.

Michalovi vztahy s dcerou Markétou jsou velmi komplikované, po rozvodu Michal zmizel z jejího života a Markéta se naučila žít zcela bez svého otce. Hospitalizace tety, která se o Markétu stará, ale zamíchala životy všech. Mery se snaží, aby se oba sblížili, jenže Markéta vzdoruje a Michal si nevede zrovna obratně. A to ještě nikdo z nich zatím netuší, že plánovaná krátká návštěva Markéty se pravděpodobně protáhne… Najdou k sobě Michal a Markéta cestu? Zatím to úplně nevypadá.

Markéto, co budeš dneska dělat?

Napětí panuje také v nemocnici. Nová posila týmu rubavského urgentu Marián si udělal nepřátele, kde mohl. Všechny proto překvapí s nečekanou pochvalou. Jenže nebyl by to on, kdyby vzápětí na sále nenaštval hned několik kolegů najednou. Adam má novou pacientku, řádovou sestru z kláštera, která přichází se zápalem plic, diagnóza se ale nakonec ukazuje jako daleko vážnější. S pacientem si láme hlavu také Vali, tady bude ale rozuzlení případu trochu veselejší.

Další díl seriálu Modrý kód uvidíte v pondělí 14. 10. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.