Masožravá améba v Rubavě! V Modrém kódu budou mít lékaři plné ruce práce

Na rubavském urgentním příjmu budou lékaři řešit specifický případ – žena s těžko uchopitelnými obtížemi je napadena masožravou exotickou amébou. Sledujte to ve střed ve 20.15 na Primě.

Žena věnující se východní filozofii a józe odmítá léčení tradiční medicínou. Trpí neočekávatelnými záchvaty. Jak se ale ukáže, léčbu i přes odmítání bude potřebovat. Má totiž v těle masožravou amébu!

Podívejte se na upoutávku k seriálu Modrý kód:

Plavčík z místního bazénu má problém s mobilitou a bolestmi hlavy. Na urgentu začíná panovat obava, zda netrpí obtížemi kvůli stejné amébě, jako žena… Pokud by byl infokovaný rubavský bazén, je zaděláno na pořádný průšvih!

Chudák Rasputin

Rasputin je v domácím léčení. Už má pozitivní náhled na svět a své přátele a kolegy přijímá s úsměvem, snaží se rehabilitovat s vidinou toho, že opět bude operovat. Akorát s jeho milovanými rohlíky má utrum. Proč? Na to se podívejte ve videu:

Vali neví, kam skočit. Růženka je nemocná, ale Vali ji musí nechat samotnou doma, protože hlídat ji sama nemůže, ale nikoho jiného na hlídání také nemá. Toto tempo začíná být neúnosné. Jenže, co s tím?

Markéta se chystá na školní ples. Potřebuje si k této příležitosti pořídit šaty. Je jí jasné, že tátu na nákupy nevytáhne, odbornou konzultaci by ale chtěla od Mery. Tatínka potřebuje na něco úplně jiného. Na co?

Podívejte se na video:

Prokop vytáhne Lauru na šipky s Kodymem a Matym. Jak se na to bude Laura tvářit? A jak se bude tvářit Filip Kodym na to, že v boji o Lauřino srdce neuspěl?

Morý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.