Seriály a filmy

12. března 2019 08:26

Jana Mrákotová

Maty Bojan odloučení od Lucie opravdu nezvládá

Lucie Krutinová odletěla do Kanady, aby se tam léčil její malý syn. Maty Bojan jejich odloučení nenese vůbec dobře, a to i přesto, že jsou v každodenním kontaktu.

O skutečnosti, že Lucie odletí s malým Matýskem na půl roku do Kanady, Maty věděl. Tato situace nyní nastala a Maty se s tím musí smířit. Lehké to pro něj není, i když se snaží s Lucií komunikovat alespoň na dálku. Podívejte se na jejich videohovor.

Vztah na dálku Matyho a Lucie

Tento způsob komunikace je pro Matyho čím dál těžší. Po Lucii se mu stýská čím dál víc. Rozhodne se proto k radikálnímu řešení, jak můžete vidět v ukázce. Jeho rozhodnutí bude mít následky i pro okolí.

Zkomplikuji ti život

Sledujte Modrý kód ve středu 13. 3. ve 20.15.

Modrý kód můžete vidět také online v našem archivu.

Nechcete čekat až do středy, abyste znali další dění na rubavském urgentu? Nemusíte, a to díky naší iPrima Videopůjčovně.

Více informací najdete zde


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.