Seriály a filmy

9. srpna 2019 13:06

Jana Mrákotová

Maty Bojan z Modrého kódu je zpět

A je to tady! Doktor Maty Bojan ze seriálu Modrý kód se vrací zpátky z Kanady, kam odjel za svoji láskou doktorkou Lucií Krutinovou. Ale zdá se, že se vrací sám.

Lucie Krutinová se před časem na chvíli vrátila i se synem Matyášem do Rubavy. A návrat to byl pro ni a Matyho Bojana fatální – zamilovali se do sebe. Jejich vztah ale zkomplikoval Luciin plánovaný odlet do Kanady. Maty odloučení nezvládal a rozhodl se odletět za nimi. Vše bylo o to těžší, že před jeho odletem vážně onemocněla jeho matka Bíba a Maty cestu odložil.

Vše se nakonec v dobré obrátilo a Bíba se začala uzdravovat. Navíc ona sama chtěla, aby Maty za Lucií odcestoval. Nechtěla, aby se trápil. Navíc pomocnou ruku podala i doktorka Veronika Jánská, která za něj na urgentu zaskočila. Maty opravdu odletěl. Nyní se do Rubavy vrací. Lucie s ním ale není. Co se v Kanadě stalo? Zeptali jsme se přímo Davida Gránského, který Matyho v Modrém kódu hraje. Na co se tedy diváci mohou těšit, milý Davide?

Davide, tak co Maty?

Jak to celé nakonec dopadne, uvidíte už v pondělí 26. 8. ve 20.15, kdy se Modrý kód vrací v premiérách na Primu!

Modrý kód nyní sledujte v archívu iPrima.cz ONLINE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.