Seriály a filmy

16. září 2019 21:40

Jana Mrákotová

Maty Bojan z Modrého kódu se rozhodne k závažnému kroku!

K Matymu Bojanovi nedomyslitelně patří jeho jizva na tváři. Připomíná mu smrt jeho těhotné manželky. Je pro něj tak pojítkem s minulostí. Navíc je to pro něj téma stále velmi citlivé.

Maty společně s Veronikou řeší závažný medicínský případ. Ukazují tak jednoznačně, že dokáží vytvořit skvělý tým. Navíc si rozumí i lidsky. A je to právě Veronika, která Matymu do očí dokáže bez obalu říct, že by se měl zbavit své jizvy. Je to právě toto zranění, které mu neustále připomíná osobní tragédii, ke které v Anglii došlo. Je na čase jít dál. Maty se nakonec rozhodl pro radikální řešení. Jizvu si nechá od Prokopa odstranit a asistovat mu bude právě Veronika. Klid nebude mít ani Adam. Strnadová v doprovodu své sestry nastoupí na onkologii. Je ale apatická a bez vůle k jakékoliv léčbě. A Mery s Michalem se pomalu sbližují.

Podívejte se ukázku z dalšího dílu

Pokračování seriálu Modrý kód již ve středu 18. 9. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.