Seriály a filmy

29. dubna 2019 22:00

Jana Mrákotová

Maty našel ve Veronice spojence

Maty Bojan z Modrého kódu prožívá docela příjemné období. Stav jeho matky se lepší a s novou kolegyní Veronikou Jánskou si rozumí.

Bíba Bojanová a její zdravotní stav zabránily Matymu v odjezdu za Lucií. Nyní se ale zdá, že se zdravotní stav Bíby lepší. Zároveň se ukazuje, že si Maty a jeho nová kolegyně Veronika spolu dobře rozumějí. Jarda Černý koupil pro sebe a Šárku last-minute dovolenou a Šárka si proto potřebuje udělat volno v práci. Mery štěstím neskáče. A spor mezi Sašou a Kamilem pokračuje, Saša si o tom chce promluvit s primářem Bojanem. Ten její rozhořčení až tak nesdílí.

Podívejte se, co vše se bude v dalším díle Modrého kódu dít

Modrý kód sledujte také online.

Další díl Modrého kódu uvidíte mimořádně až v pondělí 6. 5. ve 20.15. Svátek lásky oslavte na Primě s českou pohádkou Jak se budí princezny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.