Seriály a filmy

29. dubna 2019 22:00

Jana Mrákotová

Maty našel ve Veronice spojence

Maty Bojan z Modrého kódu prožívá docela příjemné období. Stav jeho matky se lepší a s novou kolegyní Veronikou Jánskou si rozumí.

Bíba Bojanová a její zdravotní stav zabránily Matymu v odjezdu za Lucií. Nyní se ale zdá, že se zdravotní stav Bíby lepší. Zároveň se ukazuje, že si Maty a jeho nová kolegyně Veronika spolu dobře rozumějí. Jarda Černý koupil pro sebe a Šárku last-minute dovolenou a Šárka si proto potřebuje udělat volno v práci. Mery štěstím neskáče. A spor mezi Sašou a Kamilem pokračuje, Saša si o tom chce promluvit s primářem Bojanem. Ten její rozhořčení až tak nesdílí.

Podívejte se, co vše se bude v dalším díle Modrého kódu dít

Modrý kód sledujte také online.

Další díl Modrého kódu uvidíte mimořádně až v pondělí 6. 5. ve 20.15. Svátek lásky oslavte na Primě s českou pohádkou Jak se budí princezny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.