Maty už má divné trojky dost. V předpremiéře seriálu Modrý kód to rozsekne

Volný vztah s Veronikou přestává Maty zvládat. Pavel mu vadí, a rozhodně s ním nechce vycházet. Je tohle tedy opravdový konec? Podívejte se na Modrý kód již nyní v předpremiéře v iPrima Videopůčovně.

Veronika požádá Matyho, jestli by Pavla nevyzvedl na letišti, protože ona sama má službu. Podobná prosba se Matymu vůbec nelíbí, nicméně ještě, než stačí podrážděně zareagovat, rozčísne atmosféru na urgentu výstřel.

Emotivní záležitost samozřejmě debatu mezi Matymu a Veronikou na nějakou dobu vyruší, nicméně k tématu se později vrátí. A Maty rozbalí před Veronikou karty na stůl – volný vztah už nezvládá a nestojí o něj. Veronika nechápe, to jí opravdu Maty dává kopačky?

Mrkněte se na ochutnávku ze seriálu Modrý kód:

Je tohle konec? Na to se podívejte v předpremiéře středeční epizody seriálu Modrý kód, kterou můžete zhlédnout v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.