Seriály a filmy

18. září 2019 22:10

Jana Mrákotová

Mery a Michal zase spolu!

Ve vztahu Mery a Michala konečně dojde k zásadnímu posunu. Už nejsou jen spolubydlící. Vrátí se k sobě. A jedná se o návrat šťastný, jak se zdá.

Maty má po operaci jizvy a zdá se, že mezi ním a Veronikou něco vzniká. Prokop vtipkuje, že má nové děvče. Saša pokračuje v přípravách VIP služeb, které většina lékařů z urgentu považuje za nemorální. Ona si ale povolá na pomoc pochybného designera. Obratně se k nim vmanévruje Filip, který cítí peníze. Za Adamem přijíždí Klára, chce, aby přesvědčil její sestru k návratu do Rubavy, kde by nastoupila léčbu.

Podívejte se na ukázku z dalšího dílu

Spolubydlící Mery a Michal si spolu konečně znovu začnou. A doslova září štěstím, takže i Adam hned pozná, co se mezi nimi stalo. Svůj postřeh si nenechává pro sebe a Mery se přímo zeptá. Ta sice kličkuje a přiznat se nechce, ale Adama rozhodně neobelže.

Marie, co to s vámi je?

Další díl seriálu Modrý kód uvidíte v pondělí 23. 9. ve 20.15.

Využijte iPrima Videopůjčovnu a sledujte příběhy z rubavského urgentu již nyní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.