Seriály a filmy

25. listopadu 2018 09:20

Jana Mrákotová

Mery chce Adama z Rubavy dostat

V dalším díle Modrého kódu vytáhne Mery opět proti Adamovi. Chce ho z Rubavy dostat. Velké problémy ale čekají i na Prokopa. Je ohrožena jeho pozice mezi rubavskou smetánkou.

Pokračování Modrého kódu začíná na honu. Je postřelený jeden z myslivců. Ošetřuje ho Rasputin a potřebuje k ruce Adama, ten si ale vzal volno. Co dalšího na vás čeká, uvidíte v ukázce.

Mery se rozhodne, že bude situaci kolem Adamových výpadků rázně řešit. Vypraví se za primářem Bojanem a na Adamovi nenechá nit suchou. Bojan Adama brání a Mery připomene, že to byla právě ona, kdo po Davidově náhlém odjezdu do Londýna nechal kolegy týden ve štychu. Podívejte se na jejich rozhovor.

Mery si stěžuje Bojanovi

Prokop se vrací z dalšího ze svých večírků v nóbl společnosti. Později pak na urgentní příjem přijíždí jedna z účastnic večírku s alergickou reakcí na botox. Prokop má problém a následky na sebe nenechají dlouho čekat, jak můžete vidět ve videu.

Měl jsi být užitečný

Modrý kód sledujte také online.

Pokračování tohoto oblíbeného seriálu uvidíte již v pondělí 26. 11. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.