Seriály a filmy

29. ledna 2019 10:20

Jana Mrákotová

Mery má starosti nejen na urgentu v Rubavě

Vrchní sestra Mery z Modrého kódu chystá narozeninovou oslavu svému otci. Neobejde se to ale bez problémů. S pomocnou rukou přichází překvapivě Adam Brejcha. Saša, Maty a Prokop se vracejí ze stáže v Americe plni nadšení.

Saša, Maty a Prokop mají za sebou stáž na prestižní klinice v Americe. Do Rubavy se vracejí plní energie a sebevědomí. Rasputin ale Saše připomene, že zanedbala přípravu na atestaci. Eva neví, jak naložit s domem po otci a Libuška se nabídne, že jí s tím nezištně pomůže. Skutečnost je ale taková, že ze strany Libušky intrika stíhá intriku. A Prokop má pro Petru z Floridy dárek. Petra jeho nadšení ale pěkně zpraží. Podívejte se na ukázku z další epizody Modrého kódu, který si nenechte ujít také online.

Otec vrchní sestry Mery slaví osmdesátku. Oslavy tohoto životního jubilea se rozhodně nemají odehrávat doma v obýváku. Organizace se ujímá právě Mery a hledá pro otce takový dárek, který mu skutečně udělá radost a na který nezapomene. Vše se ale komplikuje a pomocnou ruku nešťastné Mery nakonec podává překvapivě Adam Brejcha. A právě Adama překvapí na příjmu nečekaná návštěva – herec a zpěvák Jiří Štědroň. Více vám napoví naše video.

Vy jste ten herec

Modrý kód sledujte ve středu 30. 1. ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.