Seriály a filmy

19. března 2019 09:46

Jana Mrákotová

Mery má strach o svého věčně mladého otce

Vrchní sestra Mery má čím dál větší strach o svého otce, který je po mozkové mrtvici. Místo aby se šetřil, podniká nebo chce podnikat aktivity, které se dle jeho dcery rozhodně neslučují ani s jeho věkem a ani s jeho zdravím.

Jaroslav Černý je akční muž. Jeho dcera svůj elán a temperament po někom zdědit musela. Přesto se Mery chování jejího otce nelíbí. Má o něj strach. Navíc z hrůzou zjistí, že se otec spřátelil s Adamem. Podívejte se na jejich rozhovor.

Co máte v plánu s tátou?

Jarda Černý je šťastný, že se mu povedlo zlomit sestřičku Šárku a chystají se společně na večeři. Mery je potkává na odchodu a s otcem si vymění pár pěkně uštěpačných poznámek. Jardovi péče jeho dcery leze pěkně na nervy a rozhodně nemíní mlčet.

Sledujte Modrý kód ve středu 20. 3. ve 20.15.

Modrý kód také on line!

Nechcete čekat po odvysílání tohoto dílu až do pondělka, abyste zjistili, jak bude vše pokračovat? Využijte naši iPrima Videopůjčovnu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.