Mery najde Michala v posteli s Honzou. Jak se na to bude tvářit? Podívejte se na Modrý kód!

Mery se pořádně naštve na Michala. Kvůli Honzovi. A to ještě netuší, jakou legraci si z ní Honza dělá. Podívejte se na to už teď v předpremiéře 225. epizody seriálu Modrý kód. Nebo si počkejte na středu 20.15, kdy ji vysílá televize Prima.

Honza vlítla do života Michala a Mery a vlastně i celého urgentu jako tornádo, a mírně tak poznamenala vztah Michala s Mery. Honza je totiž Michalův dobrý kámoš a Michal, ze kterého se v poslední době stal namísto neohroženého lékaře bez hranic spíš muž v domácnosti, v její společnosti viditelně pookřál.

Bohužel až tak viditelně, že se s Honzou opije tak řádně, že ani nedojde domů a s Honzou přespí na lékařském pokoji na urgentu. Ráno je tam najde Mery a jasné je, že z toho radost mít nebude!

Podívejte se, jak bude v seriálu Modrý kód reagovat:

Má Mery na Honzu důvod žárlit? Nebo je to celé úplně jinak? To se dozvíte ve středeční epizodě seriálu Modrý kód, kterou můžete sledovat už teď v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.